
27 січня 2025 року світова спільнота вшановувала пам'ять жертв Голокосту, адже саме в цей день 80 років тому був звільнений концтабір Освенцім. Цей день став символом пам'яті та попередження злочинів проти людяності.
В Одесі, на вул. Садовій, 10, відкрито унікальний музей геноциду, який зберігає та передає людські історії різних народів. Тут зібрався колектив, що проникається ідеєю просвітництва та вшановує пам'ять всіх, хто загинув у ті страшні часи.
Музей не лише зберігає пам'ять, але й проводить виставки та уроки, щоб передати свідчення наступним поколінням. Як зазначає Одеська міська рада, це наша спільна історія і пам'ять, яку ми повинні берегти.
Тож, якщо ви ще не відвідали цей музей, можливо, саме час зробити це! Пам'ятаймо про минуле, щоб не повторити його в майбутньому.
За матеріалами Голос України.
геноцид історія музей освіта пам'ятьКиївщина: Комітет з питань гуманітарної політики відвідав місця пам'яті
17 квітня 2025 року Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики відвідав ключові локації пам’яті в Київській області, присвячені російсько-українській війні.
22 квітня 2025 р. 00:00
Вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців нацгвардії
26 березня в Україні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців національної гвардії та депутатів, які віддали життя за свободу країни.
26 березня 2025 р. 00:00
Зеленський вшанував пам'ять загиблих воїнів у Львові
Президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять загиблих воїнів, поклавши квіти на могили захисників у Львові.
18 березня 2025 р. 11:31
Вшанування пам'яті загиблих героїв: історії воїнів України
В Україні вшановують пам'ять загиблих героїв, які віддали життя за свободу. Серед них – Василь Саноцький, Дмитро Сапунов та інші.
17 березня 2025 р. 00:00