Економіка

Tickets.ua розширює присутність на 104 ринках світу

Онлайн-сервіс Tickets.ua досягнув 104 країн, адаптуючи бізнес до нових умов війни.

Tickets.ua розширює присутність на 104 ринках світу

Розширення Tickets.ua на міжнародному ринку

За даними Forbes, Онлайн-сервіс з купівлі квитків Tickets.ua, заснований у 2008 році, досягнув вражаючого результату, ставши доступним у 104 країнах світу. Про це повідомив CEO та співвласник компанії Андрій Інгульський в інтерв’ю для Forbes Ukraine. До початку повномасштабного вторгнення українська компанія працювала лише в кількох країнах, зокрема в Німеччині та Казахстані.

Адаптація до нових реалій

В умовах війни материнському холдингу Tickets.ua, австрійській компанії TTN, довелося швидко адаптуватися до нових реалій. "Ми у швидкому режимі виходили на іноземні ринки, щоб диверсифікувати бізнес, – пояснив Інгульський. – Можливості зростання в країні, де йде війна, обмежені". За його словами, деякі ринки компанія підключала довго, але в результаті за один день відкрили 104 нові ринки.

Структура ринків

З цих 104 ринків 25 є великими повноцінними ринками, а офіси з місцевими командами відкриті у восьми країнах. "Ми присутні на багатьох непрофільних або малих ринках, як-от Зімбабве, які підключаються "пакетно", тобто разом з цільовими ринками", – зазначив Інгульський. Хоча ці ринки рідко дають відчутний результат, найбільші частки за маржинальністю мають ринки України (20%), США та Казахстану (по 10%) та ЄС.

Динаміка європейських ринків

"Європейські ринки показують хорошу динаміку зростання – 30-40% на рік. У цілому ці регіони більш стабільні для нашого бізнесу", – додав Інгульський. Це свідчить про те, що компанія успішно адаптується до нових умов і знаходить можливості для зростання навіть у складних обставинах.

Історія та розвиток Tickets.ua

Tickets.ua була заснована львів’янами Андрієм Інгульським та Сергієм Кравцем. Спочатку сервіс бронював авіаквитки, заробляючи на комісії та власній націнці. У 2013 році компанія почала експансію, створивши холдинг TTN в Австрії, під парасолькою якого об’єднала всі іноземні "дочки". На середину 2025 року Інгульському та Кравцю належить 49% Tickets.ua, решта 51% у компанії належить фонду ATEY, засновником якого є Андрій Солтис.

Сучасні досягнення

Сьогодні сервіс компанії доступний на понад 100 ринках і має близько 10 млн відвідувачів сайту на місяць. Продаж авіаквитків приносить компанії 40% виторгу. Tickets.ua також почала продавати автобусні та залізничні квитки, вводячи додаткові сервіси, такі як організація відряджень для великого бізнесу. У 2024 році виторг TTN склав €200 млн, що втричі менше, ніж у допандемійному 2019 році. У червні компанія запустила можливість покупки квитків частинами у партнерстві з monobank.

Як Tickets.ua на ходу перебудовує бізнес, щоб зростати, читайте в інтерв’ю CEO Андрія Інгульського для Forbes Ukraine.

Нове

Випускники Чернівців отримають грошові винагороди за успіхи

Випускники чернівецьких ліцеїв отримають грошові винагороди за високі результати ЗНО. Міський голова Роман Клічук відзначив досягнення учнів.

28 хвилин

Tickets.ua: Власники розглядали продаж під час пандемії

Власники Tickets.ua Андрій Інгульський та Сергій Кравець розглядали продаж компанії під час пандемії Covid-19, але угода не відбулась.

11 годин, 27 хвилин

Tickets.ua виходить з ринку Туреччини через девальвацію

Tickets.ua, український тревел-агрегатор, закриває бізнес у Туреччині через девальвацію місцевої валюти, повідомив CEO компанії Андрій Інгульський.

13 годин, 28 хвилин

Київстар розглядає купівлю освітньої платформи

Київстар вивчає можливість придбання великої освітньої платформи, заявив президент компанії Олександр Комаров.

3 місяці, 1 тиждень

Київстар знову не отримав дозвіл на купівлю Tabletki.ua

Антимонопольний комітет України відмовив у другій заявці Київстар на придбання сервісу Tabletki.ua, посилаючись на невідповідність нормам.

3 місяці, 1 тиждень