Суспільство

Співпраця України та США: нові освітні програми

Представники навчальних закладів України та США обговорили нові можливості співпраці під час відеоконференції, акцентуючи на спільних освітніх програмах.

Співпраця в освіті та науці

Під час нещодавньої відеоконференції представники навчальних закладів України та США обговорили можливості розширення співпраці в освітній та науковій сферах. Заступник начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ірина Грицай висловила вдячність американському народу за підтримку України в цей складний час.

"З перших днів повномасштабного вторгнення ви стоїте пліч-о-пліч з українцями в боротьбі за нашу свободу та незалежність. Наш пріоритет – надійний мир", – зазначила вона.

Спільні проєкти в науці

Обидві сторони підкреслили важливість співпраці в таких галузях, як хімія, біологія, екологія та матеріалознавство. Ректор Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Сергій Оковитий наголосив на можливості створення спільних освітніх програм.

"Ми можемо надати цінні зразки, які маємо внаслідок війни, наприклад, ґрунти, забруднені вибухівкою. Маючи їх та обладнання наших американських партнерів, зробимо важливі кроки в дослідженнях", – підкреслив він.

Взаємодія в точних дослідженнях

Професор Державного університету Північної Дакоти Бахтійор Расулєв також зазначив, що важливо продовжувати взаємодію та мати більше співпраці у точних дослідженнях.

"Нам потрібно робити свій внесок в цей напрям", – додав він.

Науковці обох країн планують визначити ключові напрямки співпраці, щоб майбутня угода перетворилася на конкретні проєкти.

Ця ініціатива є важливим кроком у розвитку міжнародних зв'язків та наукової співпраці між Україною та США, що може принести значні результати в дослідженнях та освіті. За матеріалами Голос України.