12 березня 2025 р. 17:48 Rheinmetall готовий підтримати миротворчу місію в Україні

Rheinmetall та миротворча місія в Україні

Німецький оборонний концерн Rheinmetall готовий взяти участь у забезпеченні можливої міжнародної миротворчої місії після закінчення війни росії проти України. Про це на пресконференції в середу, 12 березня, заявив глава компанії Армін Папперґер. Він зазначив, що наразі йдеться про теоретичні можливості, і конкретні розмови поки що не ведуться.

Потенційні поставки та техніка

Папперґер підкреслив, що Rheinmetall може запропонувати понад 2000 найменувань техніки, але конкретні цифри можливих поставок не були названі. Раніше про готовність відправити в Україну миротворців заявили кілька європейських країн, зокрема Велика Британія, Франція, Данія та Швеція. У цей час США ведуть переговори з росією та Україною про умови закінчення війни.

Виробництво в Україні

Глава Rheinmetall також згадав про постачання німецької танкової бригади в Литві, розгортання якої має завершитися до 2027 року. Він зазначив, що може йтися "насамперед про танки й броньовані автомобілі". Rheinmetall є найбільшим виробником армійських вантажівок і має в своєму арсеналі засоби РЕБ та розвідувальні дрони, які можуть знадобитися для контролю, коли буде проведена лінія розмежування.

Інвестиції в технології

Папперґер також повідомив, що Rheinmetall інвестує в розвідувальні супутники. В Україні компанія вже створила ремонтний завод для бронетехніки та будує завод з виробництва артснарядів. Відповідаючи на запитання про можливий завод із виробництва компонентів для артилерійських ракет в Україні, він зазначив, що українська сторона висловила бажання, але рішення залишається за Києвом.

Рекордні результати

На пресконференції Папперґер підбив підсумки 2024 року, зазначивши, що компанія отримала рекордний прибуток з річним оборотом у 9,8 млрд євро. Він також повідомив, що Rheinmetall став провідним промисловим партнером України, а загальний обсяг замовлень з моменту масштабного російського вторгнення у 2022 році сягнув близько шести мільярдів євро. Папперґер підкреслив, що компанія щотижня контактує з партнерами в Україні.

За даними DW, Rheinmetall продовжує активно працювати над розширенням своїх можливостей у регіоні, що свідчить про їхню зацікавленість у стабільності та безпеці в Україні.

Rheinmetall безпека військова допомога миротворча місія озброєння

Спільне підприємство Rheinmetall, KNDS і Thales для нових танків

Німецькі виробники озброєнь об'єднуються для створення нового бойового танка. Спільне підприємство отримало схвалення антимонопольного відомства.

04 квітня 2025 р. 17:48

Німеччина посилює ППО України новими системами протиповітряної оборони

Німеччина та США надають Україні нові системи ППО для боротьби з російськими дронами та ракетами. Військові аналітики підкреслюють необхідність модернізації оборонних засобів.

24 березня 2025 р. 13:48

Rheinmetall обійшов Volkswagen за ринковою капіталізацією

Rheinmetall, найбільший європейський виробник боєприпасів, випередив Volkswagen за ринковою капіталізацією, досягнувши €56,2 млрд.

13 березня 2025 р. 12:19

Rheinmetall готовий інвестувати в Україну, незважаючи на війну

Генеральний директор Rheinmetall Армін Папперґер підтвердив готовність компанії до інвестицій в Україні, незважаючи на війну та виклики, що виникають.

14 лютого 2025 р. 00:00