Важка ситуація на Покровському напрямку
У стабілізаційний пункт 14-ї бригади оперативного призначення НГУ "Червона Калина" щодня прибувають поранені бійці з Покровського напрямку. Цей район залишається одним із найскладніших з початку війни. Лікар-травматолог Іван зазначає, що перемовини про припинення вогню, які розпочалися 11 березня у Саудівській Аравії, не вплинули на ситуацію на фронті. > "Це ніяк не позначилось на війні", - коментує він.
Перемир'я: надії та реальність
Сержант однієї з механізованих бригад, який отримав важкі поранення, розповідає про обставини свого поранення: > "Ми їхали бойовою машиною, коли в неї влучила міна. Чекали евакуацію дві години". Лікарі намагаються зберегти його ногу, а вночі, коли ситуація на фронті стає менш напруженою, медики відпочивають на кушетках.
Командир взводу Роман розповідає, що його попереднє чергування тривало 21 добу: > "Звідти важко вийти - це перша лінія. Плюс нестача людей". Роман не вірить у швидке досягнення миру: > "Кожного дня чекаєш, коли скажуть: 'Хлопці, перемир'я!'".
Військові спостереження
Військовий з позивним "Гашик" вважає, що перемир'я не принесе миру: > "Це буде підготовка до наступного удару". За його словами, ситуація на фронті залишається стабільно поганою, а російські атаки не зменшуються: > "Просування росіян як було, так і лишилося".
Погляд на майбутнє
Військовослужбовець із позивним "Мірзоян" висловлює своє бажання, щоб міжнародна спільнота не дозволяла агресору окуповувати чужі території: > "Ми боремось не стільки за території, скільки за людей". Військові сподіваються на підтримку з боку Європи та США, щоб зупинити агресію.
На Покровському напрямку ситуація залишається напруженою, а військові продовжують виконувати свої обов'язки, незважаючи на невизначеність, пов'язану з мирними переговорами. Як повідомляє DW, бійці готові до будь-яких викликів, які можуть виникнути на фронті.