
Головою Національної суспільної державної телерадіокомпанії на наступні чотири роки став діючий керівник Микола Чорнотицький. Це стало відомо після підсумків голосування членів Наглядової ради. У другий етап конкурсу на голову «Суспільного» вийшли четверо кандидатів, серед яких Чорнотицький, Олександр Ткаченко, Володимир Горковенко та Микола Фаєнгольд.
За Миколу Чорнотицького проголосували 10 членів Наглядової ради «Суспільного», тоді як Олександр Ткаченко отримав шість голосів, а Володимир Горковенко та Микола Фаєнгольд – жодного. Всього було використано 16 бюлетенів, зіпсованих немає, повідомила голова Наглядової ради «Суспільного» Світлана Остапа.
Контекст голосування
Чинний контракт Чорнотицького завершується 14 травня 2025 року. За результатами першого етапу конкурсу на посаду нового керівника допустили чотирьох кандидатів. Нового голову НСТУ обирають на чотири роки з правом повторного призначення після конкурсу. Місячна зарплата СЕО становить 252 101 грн.
На другому етапі кожен кандидат мав 20 хвилин на публічну презентацію, після чого члени ради могли ставити необмежену кількість запитань. Переможця обирали таємним голосуванням, для чого було потрібно щонайменше дев’ять голосів.
Програма розвитку
Чорнотицький – єдиний серед усіх кандидатів, хто у своїй програмі розвитку спирається на «цінності «Суспільного». В умовах цифрової нерівності та дезінформації доступ до якісних медіапродуктів стає привілеєм, а не правом, зазначає менеджер. Завдання «Суспільного» – мінімізувати цей розрив, забезпечуючи рівний доступ до соціально важливих тем на всіх платформах для всіх авдиторій.
Водночас він акцентує на розвитку «Суспільного» за кордоном. Зокрема, планується реалізація освітніх програм для підтримки зв’язку з дітьми, які перебувають за межами країни. «Суспільне» також посилюватиме міжнародну журналістику: окрім брюссельської служби, медіагрупа невдовзі запустить вашингтонську, – зазначає Чорнотицький.
Ці зміни можуть суттєво вплинути на медіапейзаж України, адже «Суспільне» має на меті забезпечити якісний контент для всіх громадян, незалежно від їхнього місцезнаходження. Як повідомляє Forbes, новий етап розвитку НСТУ обіцяє бути цікавим та насиченим.
журналістика медіа Микола Чорнотицький НСТУ освітні програмиМиколаївська ТЕЦ зобов'язана розкрити зарплати керівництва
Журналістка Катерина Середа виграла суд проти Миколаївської ТЕЦ, зобов'язавши підприємство розкрити зарплати керівництва. Це рішення стало важливим кроком до прозорості.
18 квітня 2025 р. 15:27
Одеський університет внутрішніх справ оголосив тендери на ремонти
Одеський державний університет внутрішніх справ оголосив два тендери на ремонт приміщень, які будуть виконані компаніями з Одеси.
12 квітня 2025 р. 16:34
Дмитро Липпа залишив пост гендиректора ОГТСУ: новий керівник
Дмитро Липпа завершив свою роботу на посаді гендиректора ОГТСУ, новим керівником став Владислав Медведєв.
10 квітня 2025 р. 08:43
Оновлення правління Укрзалізниці: нові призначення та зміни
Кабінет Міністрів України оновив склад правління АТ «Укрзалізниця», призначивши нових членів та продовживши терміни повноважень деяких керівників.
02 квітня 2025 р. 10:44