Суспільство

Київ організовує тимчасове житло для постраждалих від удару

Міська влада Києва забезпечує тимчасове житло для сімей, постраждалих від ракетного удару 24 квітня у Святошинському районі.

Київ надає тимчасове житло постраждалим

За даними DW, Міська влада української столиці активно працює над розселенням постраждалих від російського ракетного удару, що стався в ніч на 24 квітня у Святошинському районі. Як повідомляє Офіційний портал Києва, наразі розглядаються різні варіанти для забезпечення тимчасового житла для сімей, які втратили свої квартири.

"Триває і пошук варіантів поселення для сімей, які втратили квартири й потребують тимчасового житла. Наразі до міста звернулися 16 таких сімей. З них одна родина вже заселилася в тимчасове помешкання", - йдеться в повідомленні.

Наради з постраждалими

Керівництво Святошинської райадміністрації проводить наради з постраждалими власниками квартир, де їм пропонують варіанти тимчасового розселення з резервного фонду столиці. "Зокрема, місто на балансі має 43 вільні кімнати, що розміщені в гуртожитках, також кілька соціальних квартир, які були запропоновані постраждалим у якості тимчасового житла", - зазначено в повідомленні.

Матеріальна допомога для постраждалих

Міськвлада також запевнила, що постраждалі від російського ракетного удару отримають матеріальну допомогу. Згідно з обіцянками, кияни та внутрішньо переміщені особи, які постраждали внаслідок російської агресії, можуть отримати одноразову адресну матеріальну допомогу в розмірі 10 000 гривень за міською цільовою програмою "Турбота. Назустріч киянам". Для цього необхідно звернутися до районних управлінь соціального захисту населення.

На даний момент 527 людей, які постраждали від обстрілу Святошинського району, звернулися за такою допомогою. "Наразі вже опрацьовано (оформлено виплати) 152 заяви", - ідеться в повідомленні.

Ліквідація наслідків удару

У самому Святошинському районі тривають роботи з ліквідації наслідків російського удару. За даними міськвлади, внаслідок ракетної атаки повністю зруйнований один житловий будинок, а ще 106 будівель - пошкоджені, з яких 84 - житлові будинки. "8 житлових будинків значно пошкоджені та потребують інструментального обстеження", - визнають у пресслужбі міськвлади Києва.

Нагадаємо, що невдовзі після ракетного удару, який забрав життя 12 осіб, низка ЗМІ повідомила, що балістична ракета, котра призвела до трагедії, була північнокорейського походження. Президент України Володимир Зеленський підтвердив цю інформацію, зазначивши, що "у ракеті, що вбила киян, було щонайменше 116 компонентів, які завозяться з інших країн, і більшість із них, на жаль, вироблена американськими компаніями".