Суспільство

GoIT запустила першу магістратуру зі штучного інтелекту

Онлайн-університет Neoversity від GoIT представив першу магістратуру зі штучного інтелекту, що дозволяє отримати міжнародний диплом.

GoIT запускає магістратуру зі штучного інтелекту

Онлайн-університет Neoversity, що належить школі програмування GoIT, оголосив про запуск першої магістратури зі штучного інтелекту. Цю новину озвучив віцепремʼєр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, після успішного захисту дипломної роботи студенти отримають європейський диплом, який визнається в понад 50 країнах світу.

Чому важлива ШІ-освіта?

Федоров підкреслив, що Міністерство цифрової трансформації України активно інтегрує штучний інтелект у більшість процесів. Однак для розробки конкурентоспроможних рішень у цій сфері необхідні висококваліфіковані фахівці. Саме тому важливо розвивати освіту в галузі штучного інтелекту.

Програма навчання

В рамках нової магістратури українці матимуть можливість навчатися у експертів з таких компаній, як Google, Meta, Ciklum та Intellias. Очікується, що програма підготує сильних фахівців, здатних запускати продукти для мільйонів користувачів.

Міжнародний диплом

Міжнародний ступінь магістра, Master of Science in Computer Science, акредитований європейським колегіальним освітнім закладом Woolf, який працює за принципом Оксфорду. Це відкриває нові можливості для випускників, адже диплом дозволить їм працювати в Європі, США та Канаді.

Контекст розвитку GoIT

Школа програмування GoIT була заснована у 2014 році серійним підприємцем Романом Корицьким. У листопаді 2023 року GoIT залучила $15 млн від венчурного фонду Horizon Capital, за оцінкою Forbes. Основний продукт школи – курси для світчерів, з найбільшим попитом на спеціальності JavaScript, а також нетехнічні QA та Design.

У період з 2020 по 2023 роки GoIT змогла збільшити доходи в доларах США більш ніж у 12 разів. У 2021 році виторг компанії склав 140 млн грн, а у 2022 році, за оцінкою Forbes, він підскочив до 200–400 млн грн. Виторг компанії у 2021 році оцінювався в 0,8–1 млрд грн.

Таким чином, запуск магістратури зі штучного інтелекту є важливим кроком у розвитку IT-освіти в Україні, що відповідає сучасним вимогам ринку праці.